Moja historia

admin 05.06.2018

Optymalizacja zasobów ludzkich i wsparcie pracowników w rozwoju osobistym to zagadnienia, przy jakich wielu managerów robi niezliczone błędy. Instrumentalne traktowanie pracowników czy też wykorzystywanie swojej pozycji w firmie to zaledwie niektóre grzechy, które spotkać można w relacjach pomiędzy pracownikami a szefami.


Jeśli relacje w firmie wśród załogi i pracowników mogłyby być dużo lepsze, to bardzo chętnie spróbuję w tym pomóc. Przy takich zleceniach w pierwszej kolejności zaczynam się skupiać na kompleksowym podejściu, zajmując się pełnym obszarem w nieco większym przedziale czasowym. Mogę dzięki temu szeroko spojrzeć na firmę, która wymaga pomocy, dokładnie zapoznać się z jej planami na przyszłość, i odpowiednio dobrać działania optymalizacyjne.


Na pewno niezwykle przydaje mi się w pracy wykształcenie, które posiadam. Udało mi się skończyć psychologiczne studia na Uniwersytecie Warszawskim, o specjalizacji związanej z psychologią pracy. Gdy zdobyłam wymarzony dyplom w dalszym ciągu dążyłam do poszerzenia wiedzy, zapisując się na dodatkowe kursy z dziedziny optymalizacji procesów pracowniczych, personalnego doradztwa oraz technik negocjacyjnych.


Przez zdobyte doświadczenie mam możliwość pełnej realizacji podczas realizacji zleceń dla swoich klientów. Bardzo chętnie współpracuję z licznymi przedsiębiorstwami i firmami, jak również z administracją, urzędami i organizacjami pozarządowymi. Do moich klientów należą podmioty, które obsługuję we wszystkich obszarach wiążących się z szeroko pojętym HR, czyli przy rekrutacji na wszystkie rodzaje stanowisk oraz przygotowywaniu projektów motywacyjnych.


Zajmuję się także wdrażaniem w pełnym wymiarze sposobów związanych z zarządzaniem pracowniczymi zasobami, a także z szkoleniami i treningami rozwojowymi. Bardzo lubię się dzielić swoimi umiejętnościami, na przykład przy pomocy opracowanego przed kilku laty poradnika dla managerów i specjalistów HR oraz licznych publikacji w prasie branżowej.


Rozpoczęcie współpracy ze mną to między innymi wysoki poziom poufności, tematy związane z dyskrecją to dla mnie kluczowa sprawa. Na przykład się zajmuję realizacją personalnych audytów, pomagam w wytyczeniu nowych standardów  a także poprawiam całość procesów kadrowych. Chętnie także realizuję warsztaty połączone ze szkoleniami, które dadzą nowe umiejętności a oprócz tego zwiększą poziom motywacji do lepszej pracy.Tagi:
Najnowszy

Bezpłatne szkolenia dla jednostek non profit

Działasz jako wolontariusz? Od dziś możesz otrzymać szkolenia, które rozwiną kompetencje członków waszej organizacji. Za uczestnictwo w zajęciach nie zapłacicie jednak nawet złotówki.Mimo,

Czytaj więcej...