Seminaria gimnazjalne – wyjazdy do USA

admin 05.06.2018

Nasi dydaktycy realizują kursy i notyfikacje standaryzacyjne dla uczniów przeprowadzających się z rodzicami do USA lub krajów Zjednoczonego Królestwa. Pozwalaja one na płynną relokację do tamtejszej placówki szkolnej. W ostatnim roku realizowaliśmy m.in. te programy: 

Oficjalne tłumaczenie wymogów kursów nr H39/UK:

Seminaria artystyczne (klasa 2) zapewniają abiturientom zajęcia sprzyjające twórczej ekspresji, komunikacji poprzez artystyczne wysiłki oraz docenianie kultury i dziedzictwa. Działania mogą obejmować te, które umożliwiają uczestnikom doskonalenie techniki, zwiększenie słownictwa artystycznego i wzmocnienie umiejętności krytycznych. Chociaż forma sztuki zazwyczaj obejmuje sztuki wizualne (rysunek, malarstwo, rzeźba, rzemiosło i tym podobne), studenci mogą również odkrywać inne formy sztuki, takie jak taniec, muzyka i teatr. Konkretna treść kursu jest zgodna z istniejącymi standardami stanu dla klasy 2.

Opis programów nr O46/USA:

Seminaria matematyczne (klasa 3) zazwyczaj mocno akcentują liczbę, działanie i rozumowanie ilościowe; wzorce, relacje i myślenie algebraiczne; geometria i rozumowanie przestrzenne; i pomiar. Seminaria te często wymagają od studentów poprawienia płynności numerycznej, dodawania mnożenia i dzielenia w operacjach dodawania i odejmowania, przy użyciu liczb całkowitych i części (ćwiartek, trzecich, połówek) i estymacji. Konkretna treść zależy od standardów państwowych dla klasy 3.

Opis programów nr K31/UK:

Szkolenia gimnastyki mają na celu pomóc uczniom rozwijać wiedzę i umiejętności w zakresie gimnastyki, kaskaderów i upadków, jednocześnie kładąc nacisk na bezpieczeństwo. Gimnastykę podłogą można uzupełnić o sprzęt gimnastyczny, taki jak belka równoważnia, nierówne pręty, równoległe pręty, pierścienie i tak dalej. Programy gimnastyczne mogą obejmować inne elementy, takie jak historia gimnastyki i kondycji.

Charakterystyka kursów nr O49/UK:

Studia matematyki i niezależności, często prowadzone z instruktorami jako mentorami, umożliwiają studentom zapoznanie się z tematami związanymi z matematyką. Niezależne Programy mogą być okazją dla studentów do poszerzenia wiedzy specjalistycznej w danej aplikacji, do bardziej szczegółowego zbadania tematu lub do rozwoju bardziej zaawansowanych umiejętności.

Opis kursów nr D36/UK:

Rekreacja Programy sportowe dostarczają studentom wiedzy, doświadczenia i okazji do rozwijania umiejętności w więcej niż jednym sporcie rekreacyjnym lub pościgu na świeżym powietrzu (takich jak zajęcia przygodowe, krokieta, frisbee, ścianki wspinaczkowe, bocce, wędkarstwo, wędrówki, jazda na rowerze itp. ).

Opis kursów nr K54/UK:

Szkolenia naukowe (klasa 3) zawierają obserwację, pomiar i opis prostych systemów. Zawartość kursu może obejmować proces naukowy; nauka o życiu i środowisku; oraz nauki fizyczne, ziemskie i kosmiczne. Konkretna treść zależy od standardów państwowych dla klasy 3.

Definicja programów nr C86/USA:

Przeznaczony dla studentów, którzy osiągnęli cele Algebry I, Computer Math Algebra I to Warsztaty zawierające studia nad systemami komputerowymi i programowaniem oraz wykorzystanie komputera do rozwiązywania problemów matematycznych.Tagi:
Najnowszy

Bezpłatne szkolenia dla jednostek non profit

Działasz jako wolontariusz? Od dziś możesz otrzymać szkolenia, które rozwiną kompetencje członków waszej organizacji. Za uczestnictwo w zajęciach nie zapłacicie jednak nawet złotówki.Mimo,

Czytaj więcej...