Wolontariat pracowniczy

admin 05.06.2018

Razem z Fundacją Training Projects ciepło namawiamy do zgłoszenia swojego akcesu w akcji „Biznes charytatywnie”. W ramach tego projektu pracownicy firm mogą wylosować nieodpłatne warsztaty edukacyjne – jako swoisty prezent w zamian za świadczoną przez ich pracodawcę dobroczynność. Na dziś szkolenia przeprowadzono dla kilkunastu firm – co miesiąc losowana będzie kolejna nagroda. Także Państwa firma może wygrać szkolenie. Nagrodzony pracodawca może samodzielnie wybrać miejsce ralizacji warsztatu, preferowaną dla swojej załogi datę, a co najważniejsze - problematykę treningu. Wybierać można z różnorodnej tematyki: od kompetencji interpersonalnych, przez zarządzanie w biznesie albo warsztaty handlowe, po finanse menedżerskie.

Do tej pory z naszego wsparcia skorzystali: Towarzystwo Uniwersytetów Ludowych Lubuski Oddział Regionalny w Kożuchowie, Miasto Dęblin, Centrum Nauczania Języka Angielskiego II s. j., Magia Kaszub Marzena Usarek.

Wyróżnione projekty: Mentoring poprzez IT , e-społeczeństwo, Z komputerem za pan brat, Wyjdź na prowadzenie, Opiekun osób starszych i niepełnosprawnych jako podstawa integracji i budowania wrażliwości społecznej

Szkolenia dla szczęśliwie wylosowanych uczestników w tym programie charytatywnym przygotowujemy w obiektach kongresowych, które zgodziły się udostępnić gratis sale. Pomarańczowy Bór w Karłowicach i Diamentowy Kamień w OławieOpolu.

Naszym partnerem w tym projekcie jest firma szkoleniowa Instytyt Psychologi Społecznej z Gdańska. To pierwszy polski certyfikowany dostawca w tematyce gier szkoleniowych, wyjazdów integracyjnych i niektórych programów kształtowania kompetencji interpersonalnych. W konsorcjum polecamy Państwu poniższe rozwiązania:

- Profesjonalne gry edukacyjne z dziedziny kierowania projektami, myślenia strategicznego, finansów menedżerskich, efektywności osobistej, LEAN manufacturing i podejmowania decyzji

- Zespolowe wyjazdy integracyjny o jednoznacznie edukacyjnym odcieniu – scenariusze wspierające umiejętności pracy w zespole, komunikacji interpersonalnej, organizowania pracy zespołu czy ról zespołowych.

- Szkolenia biznesowe z następującej tematyki: budowanie zespołów międzynarodowych, działanie strategiczne, zarządzanie zmianą, kierowanie ludźmi, zarządzanie przez cele, kreatywne myślenie, oraz tematyka handlowa

Jako partner tej instytucji możemy zaproponować upust na powyższe usługi – 30procent dla każdego kto powoła się na nas. Dodatkowo dla każdego z klientów przygotujemy na życzenie coaching wspierający transfer wiedzy na praktykę biznesową .


Tagi:
Najnowszy

Bezpłatne szkolenia dla jednostek non profit

Działasz jako wolontariusz? Od dziś możesz otrzymać szkolenia, które rozwiną kompetencje członków waszej organizacji. Za uczestnictwo w zajęciach nie zapłacicie jednak nawet złotówki.Mimo,

Czytaj więcej...